Akua - Podróż w głąb SiebieAkua

Podróż w głąb Siebie

Co to jest Akua ?

sesja_akuaAkua jest autorską sesją terapii masażem stworzoną na bazie pamięci z innych żyć i obecnych doświadczeń a także wieloletniej praktyki.

To indywidualna, energetyczna sesja terapii masażem uzdrawiająca na wielu poziomach, pozwalająca przede wszystkim świadomie uwolnić stare bloki oraz odzyskać nową energetyczną przestrzeń w ciele. Wspaniale rozluźnia, energetyzuje ciało i wzmacnia psychikę i poczucie wewnętrznego JA.

Akua – to podróż w głąb siebie

Zdrowie to informacja, że miedzy
Twoim ciałem, umysłem i duszą
panuje zgoda.
Twoje ciało objawia Tobie prawdę.
Przyglądaj mu się.
Zważaj na to co Ci pokazuje.
Słuchaj co mówi…

Niesamowitą rolę odgrywa tu wgląd w energetyczne blokady i myślo-kształty zawarte w ciele fizycznym, matrycy energetycznej i mentalnej, intuicja i praktyka, a także bliski duchowy kontakt z przewodnikami, aniołami i samą osobą masowaną i masującą.

Akua – to dotyk Motyla, to galopujący koń, to budząca się w nas moc geparda

Cała sesja Akua może trwać od 1 do 2 godzin a polega na manualnej i energetycznej terapii całego ciała, wzbogaconej o wizualizację, relaksację, elementy masażu Shiatsu, TAO, procesy uzdrawiania wg Huny, regres, elementy szamańskie, czakro-terapię, muzyko-terapię i inne terapie w zależności od indywidualnych potrzeb podczas sesji

W trakcie sesji w celu stworzenia jak najcieplejszej i bezpiecznej atmosfery w pokoju są zapalone świece, lub kadzidła, w tle słychać specjalnie dobraną muzykę. Osoba masowana leży na stole do masażu lub na specjalnym materacu na podłodze, jest przykryta i odsłaniane są tylko przepracowywane i masowane części ciała. Utrzymywany jest kontakt słowny pogłębiający świadome uwalnianie i transformację niepotrzebnych już energii.

Akua – to powrót do harmonii i zaufania, to kontakt z żywiołami i Naturą życia, to odkrywanie nowej/nowego siebie

Po masażu jest jeszcze czas na rozmowę i refleksje. Polecam ją każdej osobie, która chce świadomie uwolnić stare bloki oraz odzyskać nową energetyczną przestrzeń w ciele. Rozbudzić swoją wewnętrzną moc, poznać i uwolnić swoje ograniczenia, wzmocnić poczucie bycia sobą, połączyć i zharmonizować wewnętrzną energię Ing i Jang lub po prostu dobrze się rozluźnić i zrelaksować swoje ciało i psychikę aby żyć zdrowo i szczęśliwie.

Akua… to pozwolenie na zmianę